خودرو لکسوس ای اس ۲۰۱۹ با آینه های شگفت انگیز

خودرو لکسوس که طرفداران بسیار زیادی نیز در ایران دارد نمونه جدید خود را رو نمایی کرد. خودرو لکسوس ای اس ۲۰۱۹ دارای تکنولوژی آینه بغل های دیجیتالی است که این تکنولوژی تنها در ژاپن وجود دارد.

  • خودرو لکسوس

خودرو لکسوس ای اس که طرفداران بسیار زیادی نیز در ایران دارد نمونه جدید خود را رو نمایی کرد. خودرو لکسوس ای اس ۲۰۱۹ دارای تکنولوژی آینه بغل های دیجیتالی است که این تکنولوژی تنها در ژاپن وجود دارد. سازندگان خودرو لکسوس ای اس این پیشبینی را کرده اند که ممکن آینه های بغل این خودرو در آینده نزدیک به دوربین های متحرک تبدیل شوند.مدیران شرکت لکسوس این تکنولوژی را در ماه سپتامبر معرفی کردند که در حال حاضر این تکنولوژی بر روی مدل لکسوس ای اس ۲۰۱۹ وجود دارد.اما باید گفت این فناوری در حال حاضر در ژاپن می تواند مورد استفاده قرار گیرد و در ایالت متحده آمریکا امکان استفاده از این تکنولوژی به دلیل مسائل امنیتی وجود ندارد.

  • خودرو لکسوس

آینه های دیجیتال خارجی از دو دوربین بیرونی نصب شده روی درهای جلو استفاده می کنند که تصاویر را بر روی دو نمایشگر ۵ اینچی در هر طرف صندلی قرار دارد به نمایش می گذارد. این آینه های خودرو لکسوس در مقایسه با نمونه قدیمی همین مدل بهبود قابل توجهی پیدا کرده اند و همچنین باعث کاهش سر و صدای باد به داخل خودرو می شود. در حالی که شرم آور است که در ایالت متحده آمریکا استفاده از خودرو لکسوس ای اس ۲۰۱۹ نباید استفاده شود اما نمی توان از مزیت ها و تکنولوژی شگفت انگیز این خودرو چشم پوشی کرد. خودرو لکسوس ای اس ۲۰۱۹ به نظر می رسد از نظر ظاهری به مدل گلوبال تویوتا شباهت داشته باشد و این به دلیل طراحی اسپرت و سبک و شیک این خودرو است.

  • خودرو لکسوس

این خودروی ژاپنی به صورت استاندارد به سیستم امنیتی لکسوس مجهز شده است. این سیستم از سیستم ترمز خودکار برای جلوگیری از تصادف و همچنین قابلیت شناسایی عابر پیاده بهره می‌برد. از دیگر قابلیت‌های امنیتی این خودرو می‌توان به سیستم هشدار خروج از خط، سیستم ردیابی خط، کروز کنترل راداری تطبیقی، سیستم افزایش نور چراغ خودکار و سیستم شناسایی علائم راهنمایی و رانندگی اشاره کرد. مسلما وجود این ویژ‌گی‌ها به صورت استاندارد در یک خودرو مزیت بزرگی محسوب می‌شود و برای رانندگان بسیار جذاب است.

  • خودرو لکسوس

آمریکایی ها می توانند دو مدل از خودرو لکسوس را خریداری کنند که یکی از آن ها ای اس ۳۵۰ است که که دارای ۳۰۰ اسب بخار سرعت را داراست و دارای موتور هیبریدی با ۲.۵ لیتر و چهار سیلندر است. مدل دیگر آن با نام ای اس ۳۵۰ اچ که از یک موتور ۴ سیلندر با حجم ۲.۵ لیتر بهره می‌برد که به صورت هیبریدی طراحی شده‌ است.

منبعcarbuzz